Ibričić postigao dva pogotka i asistirao, Domžale poražene u nestvarnoj utakmici

Nestvarnu utakmicu su večeras odigrale ekipe Domžala i Celja u 5. kolu slovenske Prve lige.

Vidjeli smo čak osam golova, a Celje je slavilo sa 3:5. Gosti su sjajno igrali prvo poluvrijeme, u kojem su već stekli prednost od 3 gola, a u 59. minuti je Kerin povisio i na 0:4.

Tek tada se probudio domaći tim, koji je preko Podlogara u 62. minuti stigao do prvog gola. Njemu je tada asistirao Seniajd Ibričić, koji je zatim postigao i dva pogotka.

Prvi je došao samo dvije minute poslije iz penala, a drugi u 75. minuti, kada je pogodio za 3:4.

Njegov tim je nakon toga vršio pritisak, pokušavao potpuno se vratiti u meč i poravnati, ali u sudijskoj nadoknadi Vizinger pogađa za Celje i postavlja konačnih 3:5.