Hertha golom Marca Richtera pobijedila Borussiju Mönchengladbach u Berlinu

Hertha je ostvarila minimalnu pobjedu u Berlinu protiv Borussije Mönchengladbach (1:0) u devetom kolu, a jedini pogodak na utakmici postigao je Marco Richter.

Gosti su u 18. minuti mogli do prednosti, ali Breel Embolo nije iskoristio veliku šansu. Berlinski klub u prednost je došao u 40. minuti kada je jednu odbijenu loptu u gol poslao Marco Richter.

Santiago Ascacibar je do kraja poluvremena imao još jednu priliku za domaće. Na startu drugog dijela Gladbach je prijetio preko Alassanea Plee, a Hertha je uzvratila preko Suata Serdara.

Plea je imao još jednu dobru priliku, a i poništen mu je pogodak zbog ofsajda u 70. minuti. U finišu utakmice Patrick Herrmann nije iskoristio šansu za goste.