Heroj Slobode na Grbavici: Nevjerovatan osjećaj, ovo mi daje samopouzdanje i hrabrost

Osamnaestogodišnji napadač Slobode Adi Alić danas je na Grbavici svojim golom u 89. minuti donio bod crveno-crnim, pošto je postavio konačnih 2:2.

Sloboda je u tom meču sa Željezničarom imala i vodstvo do kojeg je stigla već u 1. minuti utakmice preko Kurtalića.

Plavi su potom preokrenuli golovima Juričića i Štilića, ali Alić ulazi s klupe i minut prije kraja postavlja 2:2.

„Za mene je ovo nevjerovatan osjećaj! Ispunjen sam lijepim emocijama, ovo me motivisalo da idem dalje i dalo mi hrabrosti da u sljedeće utakmice ulazim sa više samopouzdanja“, poručio je Alić za zvaničnu stranicu Slobode nakon utakmice koju će sigurno pamtiti cijelog života.

Alić je postigao jako lijep gol, s nekoliko lažnjaka je iz ravnoteže izbacio nekoliko defanzivaca Željezničara i onda lijepim udarcem matirao Erića.

„Sigurno da je treme bilo, ali u zanosu energije i želje da donesem svom klubu pozitivan rezultat, trema ostaje po strani“, kratko je zaključio Alić.