Hat-trick Mahmutovića za novi trijumf TOŠK-a, Vis Simm Bau bez pobjede u Hadžićima

Odigrana su preostala dva meča Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a ekipa TOŠK-a upisala je pobjedu nad Bratstvom rezultatom 3:0.

TOŠK nije imao nikakvih problema protiv lidera Prve lige do ovog kola.

Danas je svoj dan imao Selmir Mahmutović koji je postigao sva tri gola za ekipu iz Tešnja i drugi vezani trijumf ovog tima koji, ruku na srce, nije na željeni način ušao u novu sezonu, ali djeluje da se stvari popravljaju iz utakmice u utakmicu.

U drugom meču dana Radnik i Vis Simm Bau remizirali su rezultatom 1:1 u Hadžićima. I u ovom meču jedan od lidera je gostovao i nadao se bodovima, ali je ostao bez njih.

Domaći su na poluvremenu imali vodstvo golom Kazića, ali je Mirza Kovač u nastavku poravnao za konačnih 1:1.