Hasić dvostruki asistent: Umraniyespor ubjedljivim trijumfom prekinuo loš niz

Fudbaleri Umraniyespora pobijedili su na svom terenu ekipu Eskisehirspora sa 3:0 u okviru 31. kola turske Prve lige, a dvostruki asistent bio je bh. fudbaler Ajdin Hasić.

Prva dva pogotoka pala su u samom finišu prvog dijela igre. U 45. minuti Kurt je na dodavanje Hasića doveo svoj tim u vodstvo 1:0, a u prvoj minuti sudijske nadoknade, nakon nove asistencije našeg mladog igrača, Gimbert je riješio pitanje pobjednika.

U nastvaku je Akcay pu 86. minuti postavio konačnih 3:0, pa je Umraniyespor prekinuo loš niz od četiri uzastopne utakmice bez pobjede.

Podsjetimo, Hasić je posuđen Umraniyesporu iz Besiktasa, a nedavno je postigao i svoj prvijenac za turski klub.

Video prve asistencije pogledajte OVDJE, a druge OVDJE!