Haris Harba postigao prvijenac za novi klub, na utakmici u strijelce se upisao još jedan bh. fudbaler

U utakmici 14. kola češkog MSFL-a, tačnije trećeg ranga takmičenja, neriješeno su odigrali Znojmo i Vyskov (1:1), a strijelci su bili bosanskohercegovački fudbaleri, Muamer Avdić i Haris Harba.

Harba je imao dosta problema sa povredama u Slovackom, češkom prvoligašu, a nakon toga napustio je ovaj klub i krajem septembra potpisao za Vyskov kako bi se vratio u formu.

Večeras je ovaj nekadašnji fudbaler Sarajeva postigao vodeći pogodak na utakmici u osmoj minuti, a gosti su vodili sve do 84. minute kada je Avdić pogodio za 1:1.

Harbi je ovo bio prvi gol u novom klubu, za koji je ranije odigrao pet utakmica, dok je Avdiću ovo treći pogodak ove sezone u dresu Znojma.