Hajradinoviću 86 minuta u porazu Kasimpase od Trabzona, Hodžić propustio meč

Kasimapasa je danas u 28. kolu Superlige ugostila ekipu Trabzona, koji je slavio sa 1:2 i kući odnio puni plijen.

Poveli su gosti u 24. minuti preko Djaninyja sa 0:1, a Kasimpasu u 39. minuti golom iz penala u igru vraća Erdogan.

Ipak, bilo je to sve što je domaćin napravio na utakmici, a u nastavku Trabzon golom Bakasetasa dolazi do pobjede od 1:2.

Za Kasimpasu je i ovaj meč počeo Haris Hajradinović, koji je zamijenjen u 86. minuti, dok je Armin Hodžić utakmicu propustio zbog povrede.

Trabzon je s ova tri boda skočio na četvrto mjesto, dok je Kasimpasa na 14. poziciji.

U isto vrijeme je odigran i meč Alanyaspor – Goztepe koji je završen 1:1. Dženan Bureković je kod gostiju odigrao cijeli meč, dok je Marko Mihojević s klupe ušao u 91. minuti.