Hajradinović sjajno iz okreta asistirao za izjednačenje i bod Kasimpase na gostovanju

Bosanskohercegovački reprezentativac Haris Hajradinović upisao je lijepu asistenciju u remiju Antalyaspora i Kasimpase rezultatom 1:1.

U 29. kolu turske Superlige Antalya i Kasimpasa podijelili su bodove, iako je većim dijelom susreta domaći tim imao prednost.

Igrao se 38. minut kada je Hakan Ozmert doveo domaćina u vodstvo udarcem iz slobodnog udarca na sjajan način.

Ipak, kada se činilo da će gosti ostati poraženi, Haris Hajradinović je veoma lijepo, iz okreta, asistirao za Isaaca Kiesea Thelina za konačnih 1:1. Gol pogledajte OVDJE!

Hajradinović je u gostujućem timu odigrao svih 90 minuta, dok je meč zbog povrede propustio Armin Hodžić.