Gorica u velikoj krizi: Jovičić dobio crveni karton, za Slaven Belupo pogađao bivši igrač Širokog

Slaven Belupo, koji se se preporodio i izgleda jako dobro, pobojedio je Goricu rezultatom 0:3, a ekipa Krunoslava Rendulića je trenutno u krizi. Na večerašnjoj utakmici 24. kola 1. HNL crveni karton je dobio reprezentativac BiH Aleksandar Jovičić.

Gosti su poveli već u drugoj minuti kada je strijelac bio Mihail Caimacov, a Lovro Zvonarek je u desetoj minuti udvostručio prednost Slaven Belupa. Sve je bilo jasno već početkom drugog poluvremena kada su gosti došli do trećeg gola.

U 55. minuti Buno Bogojević je pobjegao obrani, Jovičić ga je dostigao i s obje ruke srušio s leđa. Reprezentativac BiH je dobio crveni karton, gosti kazneni udarac koji Mario Marina, bivši igrač Širokog Brijega, pretvara u pogodak za 0:3.