Golman TOŠK-a razočaran: Vrhunac našeg nogometa gdje sudac naziva igrača majmunom

Fudbaleri TOŠK-a poraženi su od Metalleghea sa 2:1 u susretu 29. kola Prve lige Federacije BiH, a gosti nisu bilo zadovoljni arbitražom sudije Kenana Bajraktarevića iz Orašja.

Bajraktarević je isključio gostujućeg golmana Haruna Striku koji je zardio dva žuta kartona u prvom dijelu igre.

Prvi u 33. minuti, kako se navodi u službenom zapisniku zbog prigovora, a drugi u 44. minuti zbog odugovlačenja sa nastavkom igre.

Razočarani Strika se nakon meča oglasio i na Facebooku: “Vrhunac našeg nogometa gdje sudac naziva igrača majmunom, konjem, indijancem. Djeci dajte harmoniku, kanite se djeco fudbala….”, napisao je Strika.