Golman Hadžihasić vodio Krivaju do pobjede u Živinicama, Leotar bolji od Maglaja

Kompletirano je 20. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine u rukometu, a Krivaja je slavila na gostovanju u Živinicama protiv Konjuha (31:32), dok je Leotar na svom terenu bio bolji od Maglaja (34:23).

Krivaja je na gostovanju protiv Konjuha došla na krilima golmana Hadžihasića, a i na poluvremenu su imali jedan gol prednosti (15:16). Hadžihasića je uspio sakupiti fenomenalnih petnaest odbrana, dok su raspoloženi su bili i Amar Amitović sa osam te Sedžad Abdurahmanović sa sedam postignutih pogodaka.

Na drugoj strani najefikasniji su bili Nikola Grujić sa devet i Nermin Smajić sa šest postignutih pogodaka.

Pobjeda Leotara protiv Maglaja ni u jednom trenutku nije došla u pitanje (34:23). Trebinjci su prve do zadnje minute bili bolja i imali sigurnu prednost, a na kraju su zasluženo pobijedili.