Golijada u Sloveniji: Sarajevo u pripremnom meču poraženo od Domžala

Fudbaleri Sarajeva poraženi su od Domžala u trećoj pripremnoj utakmici u Sloveniji rezultatom 2:3.

Nakon pobjede nad Partizanijem, te poraza od Slovačkog, bordo tim je danas poražen od slovenačkog prvoligaša Domžala.

Sarajevo je počelo u sastavu: Kovačević, Hodžić, Hebibović, Lazić, Dupovac, Velkoski, Rahmanović, Šišić, Milanović, Tatar, Ahmetović.

Već u 12. minuti novajlija Slobodan Milanović doveo je izabranike Husrefa Musemića u vodstvo, ali su Slovenci već do 30. minute preokrenuli rezultat. Jedan od pogodaka postigao je i bivši fudbaler Širokog Brijega, Josip Ćorluka, na asistenciju Senijada Ibričića.

To nije bilo sve za prvih 45 minuta pošto je Mersudin Ahmetović u finišu poravnao na 2:2.

U nastavku veliki broj promjena na obje strane, te pobjedonosni gol za Domžale u 51. minuti. To je bio i konačan rezultat duela.