Golijada u Monaku: Marseille u nevjerovatnoj utakmici slavio protiv Kneževa

Nevjerovatnu utakmicu smo gledali večeras u Monaku, gdje je gostovao Marseille, koji je uspio odnijeti sva tri boda na Velodrom.

Vidjeli smo sedam golova, a gosti su slavili sa konačnih 3:4. Do pobjede su stigli iako su gubili sa 2:0.

To vodstvo je Monacu obezbijedio Wissam Ben-Yedder, ali Kneževi nisu imali dovoljno znanja da ga zadrže.

Do poravnanja gosti dolaze već do poluvremena, pošto u 38. minuti pogađa Benedetto, a samo tri minute kasnije i Germain za 2:2.

Potpuni preokret donosi Payet golom u 61. minuti, a na 2:4 je povisio Benedetto svojim drugim golom na utakmici.

Monaco je do kraja preko Keite uspio samo smanjiti na 3:4…