Gojak i Hajrović igrali od prve minute: Dinamo nakon što je pregazio Atalantu doživio šok u HNL-u

Dinamo Zagreb je u Ligi prvaka razbio Atalantu (4:0), ali večeras je doživio veliki šok u HNL-u kada je poražen na gostovanju kod Varaždina u utakmici u kojoj je bio apsolutni favorit (1:0).

Modri su oba poluvremena imali više od igre i stvorili su više šansi, no nisu uspjeli doći do gola. Jessie Guera Djou je u 62. minuti postigao pogodak za vodstvo Varaždina i taj rezultat ostao je do kraja utakmice.

Izet Hajrović i Amer Gojak počeli su utakmicu od prve minute. Hajrović, koji je zaradio žuti karton, izašao je iz igre u 58. minuti. U rosteru Modrih nije bilo Emira Dilavera.

VARAŽDIN – DINAMO ZAGREB 1:0