Fudbaleri Gradine žale se na suđenje i pored pobjede na gostovanju: Cijela tribina se smijala

Fudbaleri Gradine danas su ostvarili pobjedu u 4. kolu Druge lige Federacije BiH - grupa Sjever.

Fudbaleri Gradine danas su ostvarili pobjedu u 4. kolu Druge lige Federacije BiH – grupa Sjever.

Tim iz Srebrenika slavio je na gostovanju kod Priluka sa 2:1, a zanimljivo, gosti su uprkos trijumfu nezadovoljni suđenjem, piše Faktor.

“Plava mašina sama protiv svih protutnjala Živinicama”, objavili su na svojoj Facebook stranici, naglasivši da je “suđenje bilo nevjerovatno”:

“Penal za Plave ne sudi Hodžić, a cijela tribina se doslovno smijala kada je lopta pogodila u ruku igrača domaćih. Pored toga pomoćnici Osmanović i Gulam prave neviđen cirkus svojim pojedinim odlukama”.

Gradina je slavila golovima Adnana Likića (23. minut, penal) i Mirze Halilagića (40). Jedini strijelac za domaće bio je Meris Mešanović (14. minut, penal). Tim iz Srebrenika ovim trijumfom poreuzeo je lidersku poziciju sa dest bodova (tri pobjede i remi).