Calhanoglu ostao bez komentara: Objava Turčina o penalu neće se svidjeti navijačima Juventusa

U velikom italijanskom derbiju Milan i Juventus su sinoć remizirali rezultatom 1:1, a meč je obilježio jedanaesterac u 90. minuti kojeg je u gol i remi pretvorio Cristiano Ronaldo.

Igranje rukom Davidea Calabrije je izazvalo mnogo pažnje, a kompletna Italija je sinoć bila podijeljena komentarišući dosuđeni penal.

Bilo kako bilo, o svemu se oglasio i fudbaler Milana, Hakan Calhanoglu, koji je na svom Instagramu objavio fotografiju penala koji je dosuđen sinoć, kao i situacije iz jednog od ranijih mečeva kada je on pogodio u ruku igrača Juventusa.