Fiorentina i Parma se spasili u sudijskoj nadoknadi, važan trijumf Sampdorije u Udinama

Fiorentina i Verona odigrali su neriješeno 1:1 u utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Verona je povela golom Faraonija u 18. minuti i taj je rezultat bio na semaforu sve do šeste minute sudijske nadoknade kada je Cutrone iskoristio proigravanje Chiese za konačnih 1:1.

Važne bodove u borbi za opstanak izborila je Sampdoria koja je preokretom stigla do pobjede na gostovanju kod Udinesea rezultatom 1:3.

Domaći su poveli lijepim golom Lasagne (37’), ali prije odlaska na odmor poravnao je Quagliarella (45+1’) da bi u samoj završnici prvo Bonazzoli (84’) škaricama doveo goste u vodstvo dok je pobjedu potvrdio Gabbiadini (90+4’) za konačnih 1:3.

Cagliari je protiv protiv Lecceaa odigrao bez golova, a pobjednika nije bilo ni u uzbudljivom duelu Parme i Bologne 2:2 (Kurtić 90+3’, Inglese 90+5’ / Danilo 4’, Soriano 16’).