Felipe u finišu utakmice postigao pogodak za trijumf Atletico Madrida protiv Osasune

Atletico Madrid je u utakmici 14. kola španske La Lige ostvario pobjedu protiv Osasune (1:0), a jedini pogodak na utakmici postigao je Felipe.

Jorgandžije su u prvom poluvremenu imale nešto više loptu u svom posjetu, ali nisu uputile nijedan udarac u okvir gola. Najbolju šansu imali su gosti u 36. minuti preko Lucasa Torra.

Antoine Griezmann je postigao pogodak u 56. minuti, no isti je poništen zbog ofsajda. Prijetio je i Yannick Carrasco, a u 87. minuti Felipe je glavom pogodio za 1:0.

Atletico Madrid je sada u nizu od šest utakmica bez poraza u La Ligi, a nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli.