Fantastičan gol Dijamanta: Džeko sjajno reagovao i “poderao” mrežu Reala (VIDEO)

U prvom poluvremenu prijateljskog meča na Olimpicu između Rome i Real Madrida, vidjeli smo pravu golijadu.

Postignuta su četiri pogotka, trenutno je tako 2:2, a Vučica je dva puta stizala prednost Kraljevskog kluba.

Golove za Real su postizali Marcelo i Casemiro, za Romu je prvi gol dao Perotti, da bi joj poravnanje donio Edin Džeko u 40. minuti.

Tako je krunisao svoju dosta dobru igru u prvom dijelu, u kojem je imao nekoliko prilika, a također je i svojim saigračima kreirao nekoliko istih.

U 40. minuti je to bio neodbranjiv udarac Dijamanta sa nekih 7-8 metara, kojim je savladao Courtoisa, “probušio” mrežu na njegovom golu i poravnao na 2:2.