Eskisehirspor se oprostio od Kupa, Hadžić asistirao i izborio penal

U današnjem porazu koji je označio kraj u najmasovnijem takmičenju debitovao je Anel Hadžić, a njegov prvi susret obilježio je asistencijom. Eskisehirspor je poveo u finišu prvog poluvremena golom Omera Faruka Canbirdija na asistenciju Hadžića.

U nastavku gosti kreiraju preokret, prvo je pogodak za izjednačenje postigao Traore, da bi vodstvo gostima donio Kanatsizkus. U samom finišu Eskisehirspor uspijeva izjednačiti golom Corekcija iz jedanaesterca.
Jedanaesterac je izborio Anel Hadžić.

U tom trenutku činilo se da će Eskisehirspor kojemu je za prolazak u naredni krug bio potreban jedan bod ipak uspjeti ostvariti cilj, ali tako nije mislio de Sutter koji je pogodio za konačnih 2:3 svega dvije minute kasnije.

Prolazak u osminu finala u grupi B obezbijedili su prvoplasirani Bursaspor i drugoplasirani Tepecik.