Erzurum više nije “fenjeraš”: Veoma važna pobjeda Šehićeve ekipe protiv Cocalićevog tima

Fudbaleri Erzuruma savladali su Akhisarspor rezultatom 2:1 u okviru 28. kola turske Super lige.

Sva uzbuđenja viđena su u posljednjih pola sata. Gosti su poveli u 61. minuti preko Manua, ali je uslijedio veliki preokret domaćih.

Akdag je prvo poravnao u 73. minuti, a samo četiri minute kasnije Sanu je donio izuzetno vrijednu pobjedu Erzurumu koji više nije “fenjeraš”, a posljednje mjesto prepustio je upravo svom današnjem rivalu.

Ibrahim Šehić je branio cijeli meč za domaći sastav, za koji je u posljednjim trenucima u igru ušao i Jasmin Šćuk. Na drugoj strani, svih 90 minuta odigrao je i nekadašnji Zmaj Edin Cocalić, dok Avdija Vršajević nije ulazio u igru.