Ermedin Demirović asistirao i pogodio u ubjedljivoj pobjedi St. Gallena protiv Thuna

St. Gallen je pobijedio Thun u utakmici devetog kola švicarske Superlige (4:0), a novi pogodak postigao je mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine, Ermedin Demirović.

Babić je u 23. minuti postigao pogodak za vodstvo St. Gallena, a u 32. minuti nakon kornera Demirović je odlično loptu glavom prebacio na drugu stativu gdje ju je u mrežu poslao Guillemenot.

Demirović se sjajno snašao pred protivničkim golom u 66. minuti kada je pogodio na asistenciju Ruiza. Konačan rezultat utakmice postavio je Quintilla golom u sudijskoj nadoknadi.

Mladi reprezentativac došao je na jednogodišnju posudbu u St. Gallen iz španskog Alavesa, a ovo mu je bio drugi gol u tri dosadašnja nastupa.