Elvis Sarić se “poigravao” sa Južnokorejancima i postigao lijep pogodak protiv Pohang Steelersa

Elvis Sarić postigao je pogodak u pobjedi Suwon Bluewingsa protiv Pohang Steelersa (3:0) u utakmici 14. kola južnokorejske K lige 1, a bosanskohercegovački fudbaler je i pored gola pružio dobru partiju.

Suwon je došao u prednost u 42. minuti kada je pogodio Shin Se-Gye, a nakon tri minute igre u drugom dijelu pogodio je Sarić. Han Eui-Gwon je u 86. minuti postavio konačnih 3:0. Pored gola bh. veznjak se poigravao sa Južnokorejancima.

Ovo je Sariću bio drugi pogodak ove sezone. Nedavno je pogodio protiv Gwangjua u FA kupu, a na svom kontu ima i četiri asistencije.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati na ovom LINKU . Od 3:50 možete pogledati jedan od Sarićevih driblinga, a pogodak je na 5:25.