Edin Višća ponovo briljirao: Dvije asistencije Zmaja za slavlje Basaksehira u gostima

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća, danas je u dresu Basaksehira imao još jedan sjajan nastup, a iako nije pogađao, svojim je asistencijama režirao pobjedu svog tima od 2:1 na gostovanju Gaziantepu.

Istanbulski tim je u vodstvo došao u 13. minuti, kada je brzonogi Višća asistirao za Crivellija, a nedugo zatim Gaziantep ostaje s igračem manje.

U 18. minuti je crveni karton zaradio Vural, ali domaći uprkos tome za samo šest minuta dolaze do poravnanja.

Basaksehir je, kako se bližio kraj, stezao obruč oko gola Gaziantepa, a odluka o pobjedniku je pala u 71. minuti.

Tada je viđen isti scenario kao iz 13. minute, Višća je asistirao, a Crivelli ponovo pogodio i donio pobjedu Basaksehiru.

Višća ove sezone u Superligi u osam utakmica ima 2 gola i 3 asistencije, a danas je proglašen i za igrača utakmice.

Pogledajte asistencije Višće na OVOM LINKU.