Edin Višća debitovao za novi klub i odigrao cijeli meč, Trabzonspor remizirao u gostima

Edin Višća je danas debitovao za Trabzonspor, koji je u gostima kod Sivasspora osvojio bod, 1:1.

U susretu 21. kola Superlige Turske poveo je domaćin, Leke James je iskoristio veliku grešku golmana Ugucana Cakira i postigao pogodak za 1:0 u 20. minuti.

Samo četiri minute kasnije izjednačio je Abdulkadir Omur, nakon sjajnog pasa u prostor Vitora Hugoa.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, iako je bilo pristojnih šansi na obje strane.

Višća je odigrao cijeli meč i to jako dobro, sa nekoliko opasnih prodora pokazao da će biti istinsko pojačanje za novi klub.

Tranbzonspor je prvenstveni lider sa 50 bodova, slijedi ga Konyaspor sa 39 i utakmicom manje.