Dvije sjajne asistencije Višće, a onda šok za prvake Turske: Basaksehir prokockao vodstvo od 3:0

Basaksehir je u 10. kolu turske Superlige danas na stadionu Fatih Terim prokockao ogromnu prednost od 3:0, te je na kraju Denizlispor osvojio bod. Završilo je 3:3.

Kao što smo i navikli, značajnu ulogu i na ovom meču je opet odigrao reprezentativac BiH Edin Višća, koji je danas upisao dvije asistencije.

Gulbrandsen je doveo Basaksehir u vodstvo u uvodnim minutama, a svoj drugi gol je postigao nakon sjajnog proigravanja Višće u 21. minuti kada ga je Zmaj izbacio u situaciju jedan na jedan s gostujućim golmanom, te je on lagano pogodio za 2:0.

U drugom dijelu na 3:0 je povisio Demba Ba u 59. minuti, a ponovo je asistent bio Edin Višča, koji je iskusnog napadača pronašao sjajnim pasom iz kornera.

Višća je u 68. minuti napustio igru, a Basaksehir se tada potpuno raspao. Ozdemir je nešto ranije smanjio na 3:1, ali uslijedila je prava katastrofa prvaka Turske u sudijskoj nadoknati.

U 91. minuti je Rodallega smanjio na 3:2, a konačnih 3:3 postavlja Murawski s penala u šestoj minuti nadoknade.

Pogledajte sve golove te dvije prelijepe asistencije Višće OVDJE!