Dva gola za četiri minute: Inspirisani Duljević donio pobjedu Dynamo Dresdenu

Ekipa Dynama iz Drezdena rezultatom 2:1 slavila je u pripremnoj utakmici protiv Unterhachinga, a oba pogotka postigao je bosanskohercegovački reprezentativac Haris Duljević.

Nekadašnji fudbaler Sarajeva sa svojim timom se sprema za novu sezonu, za koju priželjkuje da bude bolja od prošle jer je često znao biti u nemilosti trenera Dynama.

Ako je suditi po današnjoj predstavi, mogla bi biti evidentno bolja, pošto je Duljević odigrao sjajno i postigao dva gola, u razmaku od četiri minute.

Prvo je doveo svoj tim u vodstvo u devetoj minuti, a onda četiri minute kasnije udvostručio prednost. Do kraja je Unterhaching uspio postići utješni pogodak.