Duljeviću gotovo cijeli meč u vitalnoj pobjedi, Nimes vezao tri trijumfa i izašao iz zone ispadanja

Fudbaleri Nimesa slavili su rezultatom 1:0 protiv Lorienta u 21. kolu francuske Lige 1, a nastup je upisao i bosanskohercegovački fudbaler, Haris Duljević.

Bh. ofanzivac je, nakon tri meča, ponovo započeo meč u startnoj postavi i igrao je sasvim korektno sve do 84. minute kada je zamijenjen.

Duljević je u 22. minuti mogao i do gola, nakon sjajnog driblinga došao je u poziciju za šut, ali mu je golman gostiju odbranio udarac.

Jedini gol na utakmici vidjeli smo dvije minute prije kraja utakmice. Andrew Gravillon je igrao rukom u svom šesnaestercu, a Renaud Ripart je bio siguran izvođač za vodstvo, a kasnije i pobjedu Nimesa kojom je ovaj tim izašao iz zone ispadanja, preskočivši svog današnjeg rivala.