fbpx

Drama u Rumuniji: Koljić asistirao za vodstvo Craiove, Cluj preokrenuo i osvojio šampionsku titulu

Sjajnu utakmicu smo večeras gledali u Rumuniji, gdje se igrala finalna utakmica play-offa za prvaka, a sastali su se Universitatea Craiova i Cluj.

Na kraju je šampion Rumunije postao Cluj, koji je do pobjede stigao nakon preokreta. Bilo je 1:3.

Craiova je povela golom Nistora u 10. minuti, a njemu je asistirao bh. napadač Elvir Koljić. Ipak, to se ispostavilo nedovoljnim da Craiova dođe do pobjede za šampionski naslov, pošto je Cluj preokrenuo rezultat.

Vinicius je poravnao u 36. minuti, a u nastavku su Boli u 56. i Deac u 77. minuti donijeli potpuni preokret Cluju, koji je tako postao prvak treći put zaredom.