Drama u Bergamu: Castagne duboko u sudijskoj nadoknadi donio bod Atalanti, pogodio i Ribery

Atalanta je na nevjerovatan način večeras na svom stadionu stigla do boda u utakmici protiv Fiorentine, koja je završena rezultatom 2:2.

Gosti su nakon prvog dijela vodiili pogotkom Chiese iz 24. minute, a u nastavku Ribery svojim prvijencem u novom dresu donosi Violama prednost od 0:2.

Ipak, Atalanta se nije predala i u finišu je uspjela da poravna. Prvo je u 84. minuti pogodio Iličić, zatim je na startu sudijske nadoknade domaćim poništen gol Pašalića nakon konsultacije VAR-a, ali ih ni to nije omelo.

Duboko u sudijskoj nadoknadi mrežu gostiju je pogodio Castagne udarcem sa vrha kaznenog prostora i donio veliko radost domaćim navijačima.