Domaći nezadovoljni suđenjem: Pogledajte dosuđeni penal za Olimpik protiv Zvijezde

Olimpik je kao gost u 7. kolu Prve lige FBiH savladao ekipu Zvijezde Gradačac rezultatom 0:2.

Strijelci za sarajevski tim su bili Zeba i Stojanović, a dosta polemike izazvao je penal u 36. minuti kada su domaći žestoko protestvovali.

Utakmica je nakratko bila i prekinuta u drugom poluvremenu zbog nezadovoljstva arbitražom domaćih navijača, koji su su ubacili brojne predmete u teren. Nakon utakmice oštećen je i jedan od automobila u kojem su sudije stigle u Gradačac, a napustile su ga uz policijsku pratnju.

Glavni sudija utakmice bio je Sanel Silić iz Cazina, a pomoćnici su mu bili Amir Hušidić (Velika Kladuša), Sahib Smriko (Zenica), Dragan Stojnić (Mostar), Mirza Kazlagić (Cazin) i Josip Martinović (Čapljina).

Klikom OVDJE pogledajte dosuđeni penal za Olimpik…