Dobra partija Zmaja: Deni Milošević asistirao u pobjedi Konyaspora protiv Denizlija

Fudbaleri Konyaspora su danas u 25. kolu turske Superlige sa 2:0 na domaćem terenu savladali ekipu Denizlispora.

Nije bilo na ovom meču Konyje onoliko bh. fudbalera na koliko smo ih navikli vidjeti, pošto su zbog povreda utakmicu propustili Ibrahim Šehić, Marin Aničić i Amir Hadžiahmetović, ali je Deni Milošević bio jedan od heroja ove pobjede.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali nastavak donosi bolju igru Konyaspora, koji u 52. minuti dolaze do pogotka. Deni Milošević je uputio sjajan centaršut i pronašao Abdulkerima Bardakcija, kojem nije bilo teško poslati loptu u mrežu za 1:0.

Osamnaest minuta poslije, u 80. minuti, tačku na utakmicu stavlja Sekidika, koji pogađa i udvostručava vodstvo Konye.

To se ispostavilo i konačnim rezultatom, Milošević je na terenu ostao do 88. minute, tada je napustio teren, a priliku za igru je tada dobio Amar Rahmanović.

Na drugoj strani je Muris Mešanović također priliku za igru dobio s klupe.

Pogledajte asistenciju Miloševića NA OVOM LINKU!