Dobra partija iskusnog bh. stopera: Enes Sipović upisao debi u Indiji

Enes Sipović, 30-godišnji bosanskohercegovački stoper, upisao je debi u Indiji za Chennaiyin FC u pobjedi na gostovanju protiv Jamshedpura (1:2).

U ovoj utakmici prvog kola indijskog prvenstva svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Thapa i Isma su bili strijelci za goste u prvoj i 26. minuti, a Valskis je u 37. pogodio za domaće.

Sipović je odigrao dobru utakmicu za novi klub, a bio je najbolje ocijenjeni fudbaler u redovima Chennaiyina.

Ovo je bila prva utakmica i za bh. stručnjaka Admira Kozlića, koji je pomoćnik treneru Chennaiyina Csabi Lászlu.