Dobra partija Griezmanna i Messija: Barcelona rutinski slavila na gostovanju Eibaru

Fudbaleri Barcelone rutinski su rezultatom 3:0 slavili na gostovanju Eibaru u devetom kolu španske Primere.

Nezgodno gostovanje čekalo je Barcelonu nakon reprezentativne pauze jer je Eibar od ulaska u Primeru tradicionalno težak rival svim ekipama kada ima svoj dan, no danas to nije bio slučaj.

Već u 13. minuti gosti su preko Antoinea Griezmanna došli u vodstvo i to je bio rezultat prvog dijela.

U nastavku su stvari olakšane nakon što se razigrao Lionel Messi koji je golom i asistencijom riješio sve dileme oko pobjednika. Gol za 0:3 postigao je Luis Suarez.