Dobar rezultat u Mađarskoj: Juniori Zrinjskog remizirali protiv Budapesta u Ligi prvaka

Juniori HŠK Zrinjski danas su u Budimpešti odirali utakmicu prvog kola Lige prvaka za mlade protiv MTK Budapest, a završeno je bez pobjednika (1:1).

U prvom dijelu utakmice nije bilo golova, a najbliži pogotku bili su mladi Plemići nakon ubačaja iz kornera kada je Grgić bio najviši u skoku i pucao glavom, ali je lopta završila na prečki gola domaćina.

Mateo Ramljak je u 52. minuti pogodio za vodstvo Zrinjskog od 0:1. Domaći do poravnanja došli u 80. minuti, a strijelac je bio Kata Mihály. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.

Revanš utakmica igra se u Mostaru igra se 23. oktobra.

MTK BUDAPEST – HŠK ZRINJSKI 1:1

MTK BUDAPEST: Vukman, Vertetics, Sághy, Varju, Zana, Kata, Mezei, Babinszky, Törőcsik, Kovács, Zuigeber.

HŠK ZRINJSKI: Milović, Tiro, Radoš, Šuta, Ramljak, Grgić, Bošković, Čoko, Mičeta, Kurbaša, Šilić.