Dinamo gubi sve šanse za nokaut fazu: Gabriel Jesus s još dva gola utišao Maksimir

Gabriel Jesus je na startu drugog poluvremena sa još svoja dva gola donio potpuni preokret Cityju na meču protiv Dinama.

Građani su poveli sa 1:3, a tako su se Modri našli u jako nepovoljnoj situaciji, koja je na startu utakmice izgledala sasvim drugačije.

Dinamo je sada praktično izgubio sve šanse za plasman u nokaut fazu, a neizvjesna je i Evropska liga, u koju se Modri neće plasirati ako Atalanta dođe do pobjede nad Shakhtarom. U Harkivu je trenutno 0:0…

Pogledajte prvi pogodak Gabriela Jesusa NA OVOM LINKU.