Dennis Hadžikadunić strijelac u porazu Rostova na gostovanju kod Lokomotive u Moskvi

Dennis Hadžikadunić postigao je svoj prvi pogodak ove sezone u Premier ligi Rusije.

Nažalost, to njegovom Rostovu nije bilo dovoljno da izbjegne poraz u Moskvi od Lokomotive (4:1).

Domaćini su već u šestoj minuti imali vodstvo od 2:0, pogodili su Francois Kamano i Rifat Zhemaletdinov. Nadu gostima vrati je upravo reprezentativac BiH, koji je nakon kornera pogodio u 33. minuti za 2:1.

Ipak, Lokomotiva opet povećava prednost zahvaljujući Gregorzu Krychowiaku. Poljak je bio precizan s bijele tačke u 65. minuti, a zatim u nadoknadni postigao još jedan pogodak za konačnih 4:1.

Srećom, ovaj poraz neće mnogo naškoditi Rostovu, koji se nalazi u komfornoj sredini tabele, tačnije devetom mjestu, sa 37 bodova nakon 26 odigranih mečeva. Lokomotiva je trenutno druga sa 49 bodova.