Čudesni Juventus na svoj način preokrenuo derbi, Pjanić nakon povrede odigrao cijeli meč

Fudbaleri Juventusa ostvarili su veliku pobjedu na gostovanju Atalanti rezultatom 3:1.

Domaćin je vodio do 15 minuta prije kraja i imao mnogo bolju igru, tako da nevjerovatno zvuči činjenica da su uspjeli izgubiti, i to na kraju sa dva gola deficita.

Atalanta je mogla do prednosti u 18. minuti, ali je Musa Barrow pogodio prečku iz jedanaesterca.

Ipak, nakon sat vremena igre doveo je domaćina u vodstvo Robin Gossens.

No, u posljednjih 15 minuta Argentinci su srušili domaćina. Dva puta Gonzalo Higuain, a onda i Paulo Dybala postigli su golove i tako donijeli Staroj dami velika tri boda.

Nakon blaže povrede, važno je napomenuti, da je Miralem Pjanić odigrao cijeli meč.