Čudesni Getafe na putu za Ligu prvaka srušio i Athletic Bilbao, Kodro igrao 20 minuta

Getafe je savladao Athletic Bilbao s 1:0 u 31. kolu Primere i zadržao je velike šanse da se domogne Lige šampiona.

Odluka o pobjedniku je pala u 78. minutu, poslije velike greške gostiju.

Nespretnom intervencijom igrača sredine terena tima iz Baskije, loptu je kao na tacni dobio napadač domaćih Angel koji se sjurio ka golu Athletica i rutinski riješio situaciju jedan na jedan za veliku pobjedu tima iz predgrađa Madrida.

U redovima Baskijaca od 70. minut zaigrao je i Kenan Kodro, ali nije im pomogao da izbjegnu poraz.