Čudesan preokret Leipziga: Sorloth u četvrtoj minuti nadoknade za nastavak potjere za Bayernom

Ekipa RB Leipziga fenomenalnim preokretom slavila je protiv Borussije Monchengladbach rezultatom 3:2 i tako zadržala priključak za Bayernom.

Da se Bayern ne ‘odlijepi’ na pet bodova razlike, potrudili su se igrači Leipziga i okrenuli 0:2 na poluvremenu protiv Gladbacha.

Gosti su već u 20. minuti imali sigurno vodstvo, a pogađali su Jonas Hoffmann i Marcus Thuram. To je bio rezultat prvog dijela, a onda u nastavku veliki preokret.

Prvo je u 57. minuti Christopher Nkunku smanjio na 1:2, da bi poravnanje u 66. minuti donio Yussuf Poulsen.

Kada je djelovalo da će susret završiti remijem, Alexander Sorloth je u četvrtoj minuti nadoknade donio pobjedu i veliko slavlje domaćih igrača.