Crvena zvezda teškom mukom do vodstva u seriji protiv Mega Leksa

Prvi period igre je dobila Zvezda 27:25 kao i drugi rezultatom 21:20, pa se na poluvrijeme otišlo sa tri poena prednosti domaće ekipe, 48:45. U nastavku mnogo bolja igra Mege koja treću četvrtinu rješava u svoju korist rezultatom 25:20, pa se u posljednjih deset minuta ulazi sa dva poena prednosti gostiju, 68:70. Ipak, domaći igraju fantastično u posljednjoj dionici koju dobijaju 27:18 i dolaze do vodstva od 1:0 u seriji.

Zvezdu su do pobjede vodili Miller i Zribes sa po 17 poena, Siimonović je dodao 15 dok je Lazić ubacio 12.Još je dvocifren bio Jović koji je ubacio 11 poena.

Kod Mege, Ivanović je susret završio sa 25 poena, Simeunović je dodao 20 dok je Nikolić ubacio 18. Još je dvocifren bio Zagorac sa 13 ubačenih poena.

Crvena zvezda-Mega Leks 95:88 (27:25, 21:20, 20:25, 27:18)