Ćorić: Kažu da je jutro pametnije od večeri, sjest ćemo s upravom i vidjeti šta dalje

Denis Ćorić je razočaran ishodom utakmice na Grbavici, gdje je Željezničar savladao Posušje sa 1:0.

Trener gostujućeg sastava nakon susreta je kazao:

Čestitam ekipi Želje na osvojena tri boda. Što se tiče nas, momcima nemam šta zamjeriti. Mi smo praktički Želju držali u šahu. Izuzev možda tih desetak minuta početkom drugog poluvremena, a o ostalih 80 suvišno je pričati. Fali nam taj mali klik, taj gol. Nadam se da će doći. Kažu jutro je pametnije od večeri, tako da ćemo prvo prespavati i razmisliti kako i šta dalje. Ova ekipa stvarno igra fenomenalno, ali kad nema gola i boda… Vidjet ćemo, sjest ćemo s upravom i odlučiti šta dalje”, kazao je Ćorić te dodao:

“Vjerujete da ova ekipa može igrati sa svima. Fali nam iskustva. To će doći. Dolazi nam Borac, teško je, ali ponavljam da je jutro pametnije od večeri pa ćemo vidjeti šta dalje”.