Chelseaju samo bod na domaćem terenu: Plavci remizirali s Leicesterom

Chelsea je i nakon drugog kola nove sezone Premiershipa bez pobjede, a ovaj put su na svom Stamford Bridgeu remizirali sa Leicesterom 1:1.

Odlično je krenuo tim Franka Lamparda u ovaj meč, poveo već u 7. minuti kada je mrežu Lisica zatresao Mason Mount.

Bio je to lijep pogodak udarcem s 12-13 metara a i nakon toga je dosta dobro igrao Chelsea, te do kraja poluvremena imao nekoliko prilika.

Ipak je ostalo samo 1:0, a u nastavku Leicester dolazi do poravnanja i boda.

Bio je bolji tim Leicester u drugom dijelu, a dobra igra mu se isplatila u 67. minuti, kada je na asistenciju Maddisona pogodio Ndidi i loptu poslao iza leđa Kepe.

Do kraja nije bilo promjene rezultata pa je Leicester osvojio vrijedan bod na startu prvenstva.