Četiri pogotka u uvodnih 15 minuta Bundeslige, Bičakčić katastrofalnom greškom poklonio gol

Na otvaranju današnjeg programa 27. kola njemačke Bundeslige vidjeli smo golijadu, pošto smo vidjeli četiri pogotka u prvih 15 minuta.

Najzanimljivije je u Paderbornu gdje istoimeni domaćin i Hoffenheim igraju 1:1, a gosti su poveli golom Roberta Skova.

Ipak, u 9. minuti Dennis Srbeny je iskoristio pravi poklon Ermina Bičakčića koji mu je dodao loptu i pogodio je za poravnanje.

Istovremeno, fantastični Kai Havertz je nastavio seriju pogodaka i pogodio je za vodstvo svog Bayera kod Monchengladbacha, dok i Werder vodi na gostovanju Freiburgu.