Četiri bh. fudbalera na terenu: Konyaspor sa igračem više doživio prvi poraz u sezoni

U 5. kolu turske Superlige, Goztepe je na svom terenu savladao Konyaspor rezultatom 1:0.

Domaći su bili nešto bolji rival i imali su više od igre, ali su u 59. minuti ostali sa igračem manje kada je crveni karton zaradio Biyogo Poko. Ipak, to ih nije pokolebalo i u 76. minuti stigli su do pobjede.

Dosuđen je penal u 76. minuti koji je u pobjedonosni pogodak pretvorio Ozturk.

Konayspor je tako doživio prvi poraz u sezoni, a u sastavu gostiju zaigrala su sve četiri bh. fudbalera.

Riad Bajić je igrao cijeli meč, a u ovome susretu upisao je i lijep jubilej – 100 utakmica u turskoj Superligi. U početnom sastavu našli su se i Marin Aničić i Deni Milošević, odigravši svih 90 minuta.

Nekadašnji mladi reprezentativac Amir Hadžiahmetović u igru je ušao u 62. minuti.