Dva gola za preokret: Nermin Haskić pogađao u pobjedi Radničkog

Nekadašnji napadač Sarajeva, Nermin Haskić, upisao je briljantan nastup u pobjedi svog Radničkog na domaćem terenu protiv Spartaka iz Subotice rezultatom 2:1.

Gosti su u 50. minuti došli do vodstva preko Denkovića, ali je Haskić sam kreirao veliki preokret i donio sva tri boda Nišlijama.

Prvo je u 52. minuti poravnao rezultat na 1:1, da bi tačno 20 minuta kasnije pogodio za kompletan preokret i pobjedu , ukupno četvrtu u sezoni, što je dovoljno za treće mjesto.

Ispred Radničkog u ovom trenutku su samo Vojvodina i Bačka Topola, s tim da Crvena zvezda i Partizan imaju po dvije utakmice manje.