Brescia slavila na gostovanju kod Vicenze, Riad Bajić upisao dvije asistencije

Brescia je u 13. kolu Serije B savladala Vicenzu na gostovanju (2:3), a jedan od najzaslužnijih za ovaj trijumf bio je Riad Bajić, koji je upisao dvije asistencije.

Vicenza je povela u 18. minuti kada je pogodio Proia, a potom je uslijedio preokret. Pogađali su Palacio u 21. i Bertagnoli u 40. minuti, a obojici je asistirao Bajić.

Domaći su propustili priliku da izjednače u 73. minuti kada je Diaw promašio penal, a potom je u 81. Bertagnoli povisio na 1:3, a konačan rezultat postavio je Giacomelli tri minute poslije.

Bosanskohercegovački napadač je u dosadašnjih 13 nastupa u Seriji B postigao tri gola i upisao četiri asistencije.