Boudebouz u 93. minuti pogodio za veliko slavlje: Saint-Étienne nakon 38 godina u finalu Francuskog kupa

Fudbaleri Saint-Etiennea plasirali su se u finale Francuskog nakon što su na svom terenu slavili protiv branitelja trofeja Rennesa rezultatom 2:1.

Fudbaleri Saint-Etiennea plasirali su se u finale Francuskog kupa nakon što su na svom terenu slavili protiv branitelja trofeja Rennesa rezultatom 2:1.

Rennes je poveo golom Nianga u 33. minuti iz penala, a na 1:1 pred sam odlazak na odmor poravnao je Kolodziejczak u 43. minuti.

Veliko slavlje domaćima osigurao je Boudebouz u trećoj minuti sudijske nadoknade i prvi plasman u finale za Saint-Etienne nakon čak 38 godina.

Zeleni će u finalu igrati sa PSG-om koji je u prvom polufinalu nadigrao Lyon sa 1:5.