Borac vodi na odmoru: Sjajni Cero drži Klis u životu, gosti imali zicer u finišu prvog dijela

Fudbaleri Borca nakon prvih 45 minuta imaju minimalno vodstvo nad Klisom rezultatom 1:0.

Od samog starta Borac je krenuo ofanzivno protiv federalnog drugoligaša. Već u sedmoj minuti domaći su poveli, nakon što je Panagiotis Moraitis sa manje od metra ugurao loptu u mrežu.

Uslijedilo je nekoliko velikih prilika za Banjalučane, ali je golman Klisa Armin Cero bio fantastičan. Odbranio je nekoliko udaraca, od kojih zicere Ziljkiću, Uzelcu i Zakariću.

U 38. minuti vidjeli smo najbolju priliku za goste. Kudra je izašao sam pred golmana Borca, ali Pavlović brani u situaciji jedan na jedan.

Poluvrijeme je završeno rezultatom 1:0.