Borac pobijedio Leotar u Čelincu, banjalučki klub na poluvremenu napravio lijep gest

Čvrstom i sigurnom igrom i u napadu i u odbrani, Borac je došao do nove pobjede u Premijer ligi BiH za rukometaše, a Banjalučani su večeras u 14. kolo pobijedili Leotar u Čelincu pred punim tribinama rezultatom 29:25.

S obzirom na to da su banjalučke dvorane zauzete, aktuelni osvajači Kupa BiH Trebinjce su ugostili u Čelincu, na radost publike u ovoj opštini, koja nema priliku često uživati u premijerligaškim duelima.

Utakmicu sezone odigrao je Stefan Miljković, koji postigao šest golova, dok su De Souza i Rađenović dali po gol manje, a Bojan Ljubišić zabilježio je 12 odbrana. U ekipi Leotara Milićević je bio precizan sedam puta, a pet Milojević.

U znak pomoći i podrške, sportski direktor RK Borca m:tel Dejan Unčanin, na poluvremenu večerašnje utakmice, uručio je lopte treneru RK Čelinac, Nebojši Starčeviću.